PROGRAM

19 Haziran 2019 Çarşamba


Atölyeler (13.00-18.00) (Sosyal Tesisler Önü)
-Fotoğraf Avcılığı (Tüm Şenlik Alanı)
-Devr-i Alem ve Ötesi Resim Sergisi
Sergiler (9.30-18.00)
-Güzel Sanatlar Fakültesi Karma Sergisi (Prof.Dr. Baki KOMSUOĞLU Kongre Merkezi Fuaye Alanı)
-KOÜ Kültür Evi İslam Sanatları Sergisi (Umuttepe Sosyal Tesisler Sergi Alanı)
Sportif Etkinlikler (14.00-18.00) (Konser Alanı)
-Curling
-Masa Curling
-Bilek Güreşi
-Mini Golf
-El Pençe Dinamometresi
-Bocce
Prof.Dr. Baki KOMSUOĞLU Kongre ve Kültür Merkezi
-18.00 - 2019 Yıl Sonu Şenlikleri Açılış Töreni
-18.00 – GSF Müzik Bölümü Yıl Sonu Konseri
Ana Sahne (SKS Büyük Otopark)
-14.30 - DJ Uğur Ongun
-15.30 – KOÜ GSF Müzik Bölümü Oda Orkestrası
-16.30 – Reinhard
-17.15 – Zumba Gösterisi
-20.00 – DJ ve MC
-21.00 – Fatma TURGUT

20 Haziran 2019 Perşembe


Atölyeler (13.00-18.00)(Sosyal Tesisler Önü)
-Fotoğraf Avcılığı (Tüm Şenlik Alanı)
-Devr-i Alem ve Ötesi Resim Sergisi
Sergiler (9.30-18.00)
-Güzel Sanatlar Fakültesi Karma Sergisi ) (Prof.Dr. Baki KOMSUOĞLU Kongre Merkezi Fuaye Alanı)
-KOÜ Kültür Evi İslam Sanatları Sergisi (Umuttepe Sosyal Tesisler Sergi Alanı)
Sportif Etkinlikler (14.00-18.00) (Konser Alanı)
-Curling
-Masa Curling
-Bilek Güreşi
-Mini Golf
-El Pençe Dinamometresi
-Bocce
-Matrak
-Mas Güreşi
-Geleneksel Okçuluk Dersi ve Turnuvası (Amfitiyatro)
Prof.Dr. Baki KOMSUOĞLU Kongre ve Kültür Merkezi
-18.00-19.00 Töre Oyunu (Güzel Sanatlar Fakültesi - Tiyatro)
Ana Sahne (SKS Büyük Otopark)
-14.15 – Step Gösterisi
-14.30 - Şekersiz
-15.30 – Palto - KOÜ GSF Müzik Bölümü Öğrencileri
-16.15 – KOÜ Halk Dansları Kulübü - Artvin Yöresi Halk Oyunları Gösterisi
-16.30 – Sound of Nicomedia (KOÜ GSF Müzik Bölümü Öğrencileri)
-17.15 – Zumba (Ana Sahne)
-20.00 – DJ ve MC
-21.00 – MANGA

21 Haziran 2019 Cuma


Atölyeler (13.00-18.00) (Sosyal Tesisler Önü)
-Fotoğraf Avcılığı (Tüm Şenlik Alanı)
-Devr-i Alem ve Ötesi Resim Sergisi
Sergiler (9.30-18.00)
Güzel Sanatlar Fakültesi Karma Sergisi ) (Prof.Dr. Baki KOMSUOĞLU Kongre Merkezi Fuaye Alanı)
KOÜ Kültür Evi İslam Sanatları Sergisi (Umuttepe Sosyal Tesisler Sergi Alanı)
Sportif Etkinlikler (14.00-18.00) (Konser Alanı)
Curling
Masa Curling
Bilek Güreşi
Mini Golf
El Pençe Dinamometresi
Bocce
Matrak
Mas Güreşi
Geleneksel Okçuluk Dersi ve Turnuvası (Amfitiyatro)
Prof.Dr. Baki KOMSUOĞLU Kongre ve Kültür Merkezi
Youtuberlar (14.30 – 16.00)
-Murat Soner
-Büşra Yılmaz
Spor Söyleşisi (16.00 – 18.00)
-Mustafa Çulcu – MHK Başkanı
-Fırat Aydınus – Fifa Hakemi
-Alp Pehlivan – TRT Spor Yorumcusu
Ana Sahne (SKS Büyük Otopark)
14.10 – Animasyon
14.30 - Burak Yıldırım
15.30 - Pulp
16.20 - Afrika Birliği Dans Grubu – Afro Dancer
16.30 - KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Elektrik Orkestra
17.15 – KOÜ Capoeira Kulübü - Capoeira Gösterisi
20.00 – DJ ve MC
21.00 – GRİPİN

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors